Про нас
         Школа - чарівна гомінка країна нашого дитинства, в якій панують любов і повага до кожної дитини; вчителі трепетно виховують Людину, вчать думати, аналізувати, висловлювати свою думку.
Діяльність педагогічного колективу комунального закладу «Вінницький ліцей № 35» спрямована на дослідження проблеми «Модернізація системи роботи закладу через запровадження в освітнє середовище інноваційних концепцій з метою створення умов для розвитку обдарованої дитини, професійного й особистісного ставлення як учня, так і педагога».
1487 учнів дорогою радості, творчості, взаєморозуміння ведуть 102 педагогів, серед яких три заслужених вчителя, 21 вчителів-методистів, 18 старших вчителів, 9 вчителів вищої категорії; 3 педагогічних працівника нагороджені нагрудним знаком «Відмінник освіти України», 1 вчитель нагороджені нагрудним знаком «Василь Сухомлинський».
Наш ліцей - це велика дружна сім’я, в якій кожна дитина і вчитель прагне до всебічної творчої реалізації свого потенціалу. Вчителі школи - переможці багатьох конкурсів педагогічної майстерності: «Ярмарок фахових сподівань», «Творча скарбничка», «Вчитель року», «Класний керівник року», «Надія року», «Вчитель-новатор», «Інноваційний урок» тощо.
У 2012 році заклад став переможцем Загальнонаціональної акції "Флагмани освіти і науки України" та нагороджений Грамотою та медаллю Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України за вагомий внесок у розвиток освіти і науки України. З 2015 року заклад бере участь у Міжнародних виставках «Інноватика в сучасній освіті» та «Сучасні заклади освіти», результатом участі є щорічна перемога у різних номінаціях – дипломи І ступеня та  золоті медалі.
Педагогічний колектив ліцею отримав Гранти Вінницької обласної державної адміністрації та Вінницької обласної ради в рамках реалізації обласної програми "Розвитку інформаційних, телекомунікаційних та інноваційних технологій в закладах освіти Вінницької області" за шкільні проекти:   «Віртуальний кабінет хімії» (ІІ місце, 2016 р.), «Конструювання іншомовного освітнього простору в умовах віртуалізації суспільства» (І місце, 2019 р.).
 Справжні вчителі-чарівники працюють у класах із поглибленим вивченням біології, історії, правознавства, української та англійської мов, у профільних класах. Тут виховуються і навчаються майбутні науковці та бізнесмени, лікарі та вчителі.
Ліцей кілька років поспіль входить до десятки кращих закладів міста з підготовки переможців II-IV етапів Всеукраїнських предметних олімпіад, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України. Вчителі-предметники та школярі наполегливо піднімалися сходинками Олімпу:   2018 та 2019 роки - 7 місце, 2020 рік - 6 місце, 2023 рік- 9 місце в рейтингу серед  закладів міста.
На основі спільності інтересів учнів, учителів, батьків було створено громадське об'єднання «РОДИНА», мета якого — розвиток високої культури і самореалізація творчого потенціалу всіх учасників освітнього процесу, сприяння зростанню громадської ініціативи та відповідальності.
У 2021 році учнівське самоврядування закладу стало переможцем міських конкурсів «Бюджет шкільних проєктів» та  учнівських екологічних ініціатив   «Ековектор».
У школі функціонують три музеї: фольклорно-етнографічний «Нашому роду нема переводу», музей «Історія розвитку комп’ютерної техніки» та музей історії школи «Палітра шкільного життя», створення якого приурочено     25-річчю школи.
Наш заклад - своєрідне поле взаємодії дітей зі світом, досвідом, традиціями. Реалізацію індивідуального освітнього попиту школярів забезпечують 44 гуртки виховного і предметного спрямування. Кожний другий учень школи співає (гурт «Калина»), танцює (данс-клуб «Голівуд»), є актором театральної студії, членом екологічного гуртка «ЕРА».  Мотивацію на здоровий спосіб життя розвиває шкільна валеологічна студія, 9 спортивних секцій, вихованці яких є переможцями міських, обласних, Всеукраїнських, міжнародних змагань, входять до юнацької збірної України з баскетболу (дівчата), велоспорту, греко-римської боротьби. Результатом спільної роботи вчителів фізичної культури, біології, основ здоров'я є перемоги в міських і обласних конкурсах «Молодь обирає здоров’я», «Молодь Вінниці -  за життя без СНІД», Всеукраїнській дитячо-юнацькій військово-спортивній патріотичній грі «Сокіл» («Джура»).
З 2019 року заклад бере участь у Всеукраїнських проектах «Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів»,  «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність».
Традиційно у ліцеї проводяться благодійні акції: «Подільський кошик», «Великодні смаколики», «5 картоплин», «Серце до серця», «Смак домашнього тепла», «На крок ближче до перемоги», «Від дитини до дитини»,   тощо.
Життя учнів насичене цікавими яскравими подіями. Наші перемоги надихають нас на подальший розвиток, роботу над собою, запалюють перед нами зірки нових мрій та сподівань.