пʼятниця, 13 грудня 2013 р.

Приємна новина від конкурсу "Вчитель - новатор"!

Шановні колеги!
     Нагадуємо вам, що 31 грудня 2013 р. завершується прийом конкурсних робіт до ювілейного Десятого всеукраїнського конкурсу "Вчитель-новатор".
     З радістю нагадуємо вам, що цього року конкурс є ювілейним, а тому:
  • компанія «Майкрософт Україна» спільно з Національним проектом «Відкритий світ» в рамках десятого конкурсу «Вчитель-Новатор» створює спеціальну номінацію тільки для учасників конкурсу.
  • навчальний заклад, від якого буде отримано найбільшу кількість робіт отримає сучасний та потужний інтерактивний комплекс (інтерактивна дошка, проектор, необхідне програмне забезпечення, безкоштовне навчання всього педагогічного колективу).
Для участі необхідно до 31.12.2013 року:
  1. Пройти он-лайн реєстрацію учасника конкурсу http://microsoft.ua/itc.
  2. Зареєструватись на сайті освітньої мережі Microsoft «Партнерство в навчанні», заповнити профіль учасника та завантажити конкурсну роботу (http://bit.ly/14vUQyY).
    Організатори конкурсу спільно з партнером конкурсу відзначать 10 переможців конкурсу, які отримають цінні призи та окрема номінація від Національного проекту «Відкритий світ». Також буде відзначено 100 лауреатів конкурсу. Всі учасники, роботи яких були допущені до розгляду журі, отримають сертифікат учасника конкурсу.
    Детальніше із Положенням про конкурс, умовами та зразками конкурсних робіт ви можете у тематичній дискусії на сайті освітньої мережі Microsoft «Партнерство в навчанні» (http://bit.ly/14vUQyY) абоhttp://microsoft.ua/vchytel-novator
 За довідками звертайтесь до координатора конкурсу, Артура Кочаряна, a.kocharyan@shkola.org.ua
З повагою,
Артур Кочарян
Координатор освітніх програм

Немає коментарів:

Дописати коментар