До Міжнародного дня спорту
на благо розвитку та миру
Олена Колесниченко та Михайло Книш запропонували учням зарядку, яку вони зазвичай виконують в тренувальному режимі. Нескладні, але дуже корисні вправи під музичний супровід сподобалися всім учасникам заходу.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiAekqUV8ZRW4rF0Xbk5awq-JzzHFz2x-oK9bUY5VA8PAIWZGES5zcHdGc7LM1K5SW72bT_HGggGx1GwU9TuYk5Lnr6qwIFSzRexcCl2LJHJXgYuhNKKBatvKpwT5IPNnF-KyjfIikxEa8/s320/DSC_0190.JPG)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiJezE2IjiRwxskFKIxZZlcrcsMyLbsWE9hKarr_52GwdachyphenhyphengRhJmGjB46QOqCJ8aZFS05IHtwf_qXLgeUU5gws0hOyxYg0zXvSjoOcgIGLdREpQHEGf0NXpmClt45076t4OYtRgjdZ7c/s320/DSC_0212.JPG)
Учні мали можливість поспілкуватися з вінницькими олімпійцями та бути учасниками майстер-класів, які запропонували їм наші спортсмени.
Діти з азартом та задоволенням працювали на локаціях. За активну участь у заході усі його учасники отримали подарунки від відділення Національного олімпійського комітету України.
Немає коментарів:
Дописати коментар